Carla Monroig Serbia
Dobrodosli na Karla Monroig Serbia Oficial! Ovde mozete saznati sve o ovoj prelepoj glumici, objavljujemo novosti, slike, snimke... Mozete da se druzite sa njenim najvecim fanovima iz Srbije. Zato-registrujte se! (kliknite na dugme "Register")
Ukoliko ste vec registrovani samo se ulogujte(kliknite na dugme "Log in").
Ukoliko zelite da vam se ovaj prozorcic vise ne otvara kliknite da dugme "Do not dispay again".

Join the forum, it's quick and easy

Carla Monroig Serbia
Dobrodosli na Karla Monroig Serbia Oficial! Ovde mozete saznati sve o ovoj prelepoj glumici, objavljujemo novosti, slike, snimke... Mozete da se druzite sa njenim najvecim fanovima iz Srbije. Zato-registrujte se! (kliknite na dugme "Register")
Ukoliko ste vec registrovani samo se ulogujte(kliknite na dugme "Log in").
Ukoliko zelite da vam se ovaj prozorcic vise ne otvara kliknite da dugme "Do not dispay again".
Carla Monroig Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Carla Monroig Serbia

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Vasi autogrami od poznatih licnosti...

+2
~Anchilia~
MilosNajveciCarlinFan
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Vasi autogrami od poznatih licnosti... Empty Vasi autogrami od poznatih licnosti... Ned Okt 04, 2009 11:45 am

MilosNajveciCarlinFan

MilosNajveciCarlinFan
Helper
Helper

Ako imate neki autogram od neke poznate licnosti postavite ga ovde da svi vidimo!!!

HVALA!!!

2Vasi autogrami od poznatih licnosti... Empty Re: Vasi autogrami od poznatih licnosti... Ned Okt 04, 2009 11:51 am

MilosNajveciCarlinFan

MilosNajveciCarlinFan
Helper
Helper

Ovo su moji autogrami:

Od Jacqueline Bracamontes:
Vasi autogrami od poznatih licnosti... Autografodejacquelinebr

Od Elizabeth Alvarez:
Vasi autogrami od poznatih licnosti... Autografodeelizabethalv

Od Susane Gonzales:
Vasi autogrami od poznatih licnosti... Autografodesusanagonzal

Od Ericka Eliasa:
Vasi autogrami od poznatih licnosti... Autografodeerickelias

~Anchilia~

~Anchilia~
Upoznajes Karlu
Upoznajes Karlu

Extraa!

***Angie***

***Angie***
Administrator
Administrator

~Anchilia~ ::Extraa!

http://www.karla-monroig-srb.com

5Vasi autogrami od poznatih licnosti... Empty Re: Vasi autogrami od poznatih licnosti... Pon Okt 05, 2009 11:55 am

MilosNajveciCarlinFan

MilosNajveciCarlinFan
Helper
Helper

Hvala!!!

6Vasi autogrami od poznatih licnosti... Empty Re: Vasi autogrami od poznatih licnosti... Pon Okt 05, 2009 12:16 pm

***Angie***

***Angie***
Administrator
Administrator

Samo me zanima odakle ti ovi autogrami...

http://www.karla-monroig-srb.com

7Vasi autogrami od poznatih licnosti... Empty Re: Vasi autogrami od poznatih licnosti... Uto Okt 06, 2009 12:50 pm

MilosNajveciCarlinFan

MilosNajveciCarlinFan
Helper
Helper

Imam jednu drugaricu iz Mexika koja radi kao menadzer za mnoge glumice i glumce,pa joj mi na Univisionu ostavimo ime i nick i ona na donese potpisam autogram,i nije nikakva sala,cak donese i slike kako ta glumica ili glumac potpisuje autograme...extra je...

***Angie***

***Angie***
Administrator
Administrator

MilosNajveciCarlinFan ::Imam jednu drugaricu iz Mexika koja radi kao menadzer za mnoge glumice i glumce,pa joj mi na Univisionu ostavimo ime i nick i ona na donese potpisam autogram,i nije nikakva sala,cak donese i slike kako ta glumica ili glumac potpisuje autograme...extra je...

Pa ako je istina stvarno je extra drugarica! Zamoli je i da meni nadje autograme od Karle i Ely...

http://www.karla-monroig-srb.com

MilosNajveciCarlinFan

MilosNajveciCarlinFan
Helper
Helper

I meni treba autogram od Ely i Karle,pitacu je,mada ne verujem da ona radi za njih posto su one u Telemundu:(!!!
Ali pitacu je!!!

10Vasi autogrami od poznatih licnosti... Empty Re: Vasi autogrami od poznatih licnosti... Čet Okt 08, 2009 5:39 am

***Angie***

***Angie***
Administrator
Administrator

A ona radi za Televisu, Venevision ili koju drugu televiziju?

http://www.karla-monroig-srb.com

11Vasi autogrami od poznatih licnosti... Empty Re: Vasi autogrami od poznatih licnosti... Pon Okt 12, 2009 12:30 pm

MilosNajveciCarlinFan

MilosNajveciCarlinFan
Helper
Helper

Ona radi za Televissu!!!

12Vasi autogrami od poznatih licnosti... Empty Re: Vasi autogrami od poznatih licnosti... Sre Okt 14, 2009 11:13 am

Vanjci-Anali

Vanjci-Anali
Upoznajes Karlu
Upoznajes Karlu

JA imam od Anahi i Dulce ali nesto ne mogu da postavim ne znam sta nije u redu????

Probacu vise puta pa cu valjda uspeti!-nadam se...

13Vasi autogrami od poznatih licnosti... Empty Re: Vasi autogrami od poznatih licnosti... Sre Okt 14, 2009 3:05 pm

***Angie***

***Angie***
Administrator
Administrator

Nadam se i i ja... Blago vama!

http://www.karla-monroig-srb.com

14Vasi autogrami od poznatih licnosti... Empty Re: Vasi autogrami od poznatih licnosti... Ned Feb 28, 2010 9:15 am

MilosNajveciCarlinFan

MilosNajveciCarlinFan
Helper
Helper

Smile)))

15Vasi autogrami od poznatih licnosti... Empty Re: Vasi autogrami od poznatih licnosti... Ned Apr 18, 2010 3:23 pm

Hanič :]


Pocetnik
Pocetnik

ajme. divim vam se. zadivim vam. kako extra kuL. joj. ja bi! Smile
plago tebi sto imas takvu drugaricu! Smile

16Vasi autogrami od poznatih licnosti... Empty Re: Vasi autogrami od poznatih licnosti... Pet Jun 25, 2010 4:33 pm

MilosNajveciCarlinFan

MilosNajveciCarlinFan
Helper
Helper

Hvala.Sve se moze kad se hoce.Dobices i ti.Ne brini Smile

17Vasi autogrami od poznatih licnosti... Empty Re: Vasi autogrami od poznatih licnosti... Ned Jul 11, 2010 5:05 am

Jelena

Jelena
Helper
Helper

super blago tebi

18Vasi autogrami od poznatih licnosti... Empty Re: Vasi autogrami od poznatih licnosti... Sub Sep 18, 2010 12:29 pm

MilosNajveciCarlinFan

MilosNajveciCarlinFan
Helper
Helper

Da Smile!xD!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu