Carla Monroig Serbia
Dobrodosli na Karla Monroig Serbia Oficial! Ovde mozete saznati sve o ovoj prelepoj glumici, objavljujemo novosti, slike, snimke... Mozete da se druzite sa njenim najvecim fanovima iz Srbije. Zato-registrujte se! (kliknite na dugme "Register")
Ukoliko ste vec registrovani samo se ulogujte(kliknite na dugme "Log in").
Ukoliko zelite da vam se ovaj prozorcic vise ne otvara kliknite da dugme "Do not dispay again".

Join the forum, it's quick and easy

Carla Monroig Serbia
Dobrodosli na Karla Monroig Serbia Oficial! Ovde mozete saznati sve o ovoj prelepoj glumici, objavljujemo novosti, slike, snimke... Mozete da se druzite sa njenim najvecim fanovima iz Srbije. Zato-registrujte se! (kliknite na dugme "Register")
Ukoliko ste vec registrovani samo se ulogujte(kliknite na dugme "Log in").
Ukoliko zelite da vam se ovaj prozorcic vise ne otvara kliknite da dugme "Do not dispay again".
Carla Monroig Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Carla Monroig Serbia

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Udjite...

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Udjite... Empty Udjite... Sub Dec 12, 2009 9:16 am

~Anchilia~

~Anchilia~
Upoznajes Karlu
Upoznajes Karlu

E ovako..
I sami ste verovatno skontali da uopste nisam redovna,da ne ispisem ni 3 posta nedeljno..pa moram da vam kazem da vise ne mogu da budem admin..mislim,tj.sigurna sam da ostali clanovi koji se trude vise od mene zasluzuju tu poziciju..zao mi je,ali ne mogu vise da budem redovna na forumu..ni na ovom,ni na ostalima..tako da..eto..
Angie,msm da necu dolaziti ni na jedan forum,pa ako me trebas,tu sam na skajpu..volim vas svee..
A forum ce napredovati,sigurna sam.. Wink
Nadam se da me kontate.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

2Udjite... Empty Re: Udjite... Sub Dec 12, 2009 9:31 am

***Angie***

***Angie***
Administrator
Administrator

Ok, Anchy, shvatam... Vratices se ti opet na tu poziciju kad prestanu da nas muce ovoliko u skoli... A sad... Ko je najbolji za admina? Toca mozda? Sta mislite?

http://www.karla-monroig-srb.com

3Udjite... Empty Re: Udjite... Ned Dec 20, 2009 2:05 pm

MilosNajveciCarlinFan

MilosNajveciCarlinFan
Helper
Helper

Cao Ancy...ma razumemo te mi,ne brini...Smile)

Pa ne znam ko je najbolji,sto se mene tice moze Toca!!!

4Udjite... Empty Re: Udjite... Ned Dec 20, 2009 2:27 pm

***Angie***

***Angie***
Administrator
Administrator

Rešeno je... Pitala sam Tocu... On hoće... Sad ću da ga postavim za admina... Ako se Anchilia vrati, članovi će morati da biraju izmedju nje i Toce jer je svakako dosta da imamo 3 admina...

http://www.karla-monroig-srb.com

5Udjite... Empty Re: Udjite... Sre Dec 23, 2009 4:50 am

lady_X_

lady_X_
Pocetnik
Pocetnik

Ja mislim da imate dovoljno admina .. ne treba vam toliko na 50 clanova... Kad se bude povecavao broj clanova tako povecavajte i broj modova ili admina...

6Udjite... Empty Re: Udjite... Sre Dec 23, 2009 5:35 am

***Angie***

***Angie***
Administrator
Administrator

lady_X_ ::Ja mislim da imate dovoljno admina .. ne treba vam toliko na 50 clanova... Kad se bude povecavao broj clanova tako povecavajte i broj modova ili admina...

Sad imamo 3 admina... Mislis na treba manje?

http://www.karla-monroig-srb.com

7Udjite... Empty Re: Udjite... Ned Mar 07, 2010 11:57 am

Jelena

Jelena
Helper
Helper

Evo sad cu ti skinuti i rank

LOCKED

8Udjite... Empty Re: Udjite... Sre Jun 23, 2010 4:32 am

Jelena

Jelena
Helper
Helper

KORPA

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu