Carla Monroig Serbia
Dobrodosli na Karla Monroig Serbia Oficial! Ovde mozete saznati sve o ovoj prelepoj glumici, objavljujemo novosti, slike, snimke... Mozete da se druzite sa njenim najvecim fanovima iz Srbije. Zato-registrujte se! (kliknite na dugme "Register")
Ukoliko ste vec registrovani samo se ulogujte(kliknite na dugme "Log in").
Ukoliko zelite da vam se ovaj prozorcic vise ne otvara kliknite da dugme "Do not dispay again".

Join the forum, it's quick and easy

Carla Monroig Serbia
Dobrodosli na Karla Monroig Serbia Oficial! Ovde mozete saznati sve o ovoj prelepoj glumici, objavljujemo novosti, slike, snimke... Mozete da se druzite sa njenim najvecim fanovima iz Srbije. Zato-registrujte se! (kliknite na dugme "Register")
Ukoliko ste vec registrovani samo se ulogujte(kliknite na dugme "Log in").
Ukoliko zelite da vam se ovaj prozorcic vise ne otvara kliknite da dugme "Do not dispay again".
Carla Monroig Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Carla Monroig Serbia

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

New York ugoscuje Karlu Monroig

+3
***Angie***
Suzy
Jelena
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1New York ugoscuje Karlu Monroig Empty New York ugoscuje Karlu Monroig Uto Jul 13, 2010 7:09 am

Jelena

Jelena
Helper
Helper

Portorikanska glumica Karla Monroig primilaa je u pozivnicu da u petak navece dodje na aerodrom "La Guardia" u Njujorku kao poseban gost "American Airlans"-a za National Day Parade u Puerto Riku.
Pored svoje obaveze kao "kume" Fondacije Suzane G , Komen , Karla je pozvana od strane aviokompanije,koja je odlucila da posveti svoja kola organizaciji za paradu u nedelju.
Harizmaticna umetnica stigla je u "Veliku Jabuku" posebnim avionom "Pink Ribon",od American Airlansa koji je posvecen fondaciji.
Kao sto je i obicno za slavne licnosti kada idu na velike dogadjaje
kapetan aviona je otpratio Karlu do izlaska u luku gde joj je stavio njen sesir...
Tamo ju je primio Art Torno, potpredsednik American Airlansa u NY,dr Dara Richardson,Generalni direktor "Komen-a",i Carlos Velázquez u ime organizacije Nacionalnog dana parada u Portoriku i izmedju ostalog rukovodioci.
Karla je rekla: "Vrlo sam uzbudjena i zahvalna zbog ove dobrodoslice u NY i ovog simbolicniog cina da mi kapetan aviona stavi sesir.Ovo je odlicna prilika da se nastavi prenosenje poruke Suzane G. ,Komen, da rano otkrivanje spasava zivot.
Tokom veceri Karla ce prisustvovati zvanicnom Banketu Portorikanske parade u Meriod Markizu gde su joj dali priznanje za njen rad u Fondaciji.


Dok se u nedelju formira Parada, neki iz American Airlines nastavice da pokazuju podrsku Komen podsećajući sve ljude o ovoj bolesti za koju se prognozira da ce svaka osma zena dobiti rak dojke u nekom trenutku svog zivota.


Prevod by Jelena

2New York ugoscuje Karlu Monroig Empty Re: New York ugoscuje Karlu Monroig Uto Jul 13, 2010 9:05 am

Suzy

Suzy
Upoznajes Karlu
Upoznajes Karlu

Ovo je odlicna prilika da se nastavi prenosenje poruke Suzane G.

Very Happy Very Happy Very Happy

3New York ugoscuje Karlu Monroig Empty Re: New York ugoscuje Karlu Monroig Uto Jul 13, 2010 1:36 pm

Jelena

Jelena
Helper
Helper

Ja msm da je tako,iskreno nisam se puno bazirala na prevod,tako da ako primetite negde gresku nenamerna je u zurbi

4New York ugoscuje Karlu Monroig Empty Re: New York ugoscuje Karlu Monroig Uto Jul 13, 2010 4:49 pm

***Angie***

***Angie***
Administrator
Administrator

Ja sam ti ponesto prepravila gde sam videla greskice.

Srecna sam zbog Karle! Smile

http://www.karla-monroig-srb.com

5New York ugoscuje Karlu Monroig Empty Re: New York ugoscuje Karlu Monroig Čet Jul 15, 2010 7:51 am

Akaica


Pocetnik
Pocetnik

Srecna sam zbog Karle!
Takodje.Very Happy
bas super.. Very Happy

6New York ugoscuje Karlu Monroig Empty Re: New York ugoscuje Karlu Monroig Čet Jul 15, 2010 9:32 am

angel

angel
Upoznajes Karlu
Upoznajes Karlu

Srecna sam zbog Karle!

7New York ugoscuje Karlu Monroig Empty Re: New York ugoscuje Karlu Monroig Čet Jul 15, 2010 11:57 pm

Toca97

Toca97
Moderator
Moderator

Super Very Happy

http://thesims-forum.forumotion.com/forum.htm

8New York ugoscuje Karlu Monroig Empty Re: New York ugoscuje Karlu Monroig Pet Jul 16, 2010 6:22 am

***Angie***

***Angie***
Administrator
Administrator

Kako ne... Very Happy

http://www.karla-monroig-srb.com

9New York ugoscuje Karlu Monroig Empty Re: New York ugoscuje Karlu Monroig Pet Jul 16, 2010 9:37 am

Suzy

Suzy
Upoznajes Karlu
Upoznajes Karlu

Ih,da hoće tako doći u Srbiju....Ali ne bi je naši ovako dočekali....

10New York ugoscuje Karlu Monroig Empty Re: New York ugoscuje Karlu Monroig Sre Jul 28, 2010 2:01 am

MilosNajveciCarlinFan

MilosNajveciCarlinFan
Helper
Helper

Suuuper,bas cool....tnx!

11New York ugoscuje Karlu Monroig Empty Re: New York ugoscuje Karlu Monroig Sre Jul 28, 2010 6:55 am

***Angie***

***Angie***
Administrator
Administrator

Suzy ::Ih,da hoće tako doći u Srbiju....Ali ne bi je naši ovako dočekali....

Ma... Ali zato bismo je mi lepo docekali... Very Happy

http://www.karla-monroig-srb.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu